Close

Oświetlenie (923 produkty)

Cena

0 zł - 3150 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Ściemnialny

Włącznik

Lista produktów producenta: Eglo


To zdecydowanie nie jest kolekcja dla tych, którzy lubią spokój, tradycyjne rozwiązania, powtarzalne formy oraz znane koncepcje. Ten producent nieustannie poszukuje nowych środków wyrazu. Dlatego też lampy Eglo zaskakują swoją konstrukcją, ciekawym kloszem, niejednoznaczną i niespotykaną dotychczas formą, która sama w sobie stanowi niezwykłą dekorację. Produkty tej austriackiej marki doskonale odnajdują się we wnętrzach nowoczesnych, odważnie korzystających z bogactwa sztuki aranżacyjnej. Jednak wspaniale wkomponują się także w przestrzeń inspirowaną minimalizmem – wśród licznych propozycji marki znalazły się i te bardzo oszczędne w formie.

Lampy Eglo są wyjątkowe nie tylko dlatego, że producent wykorzystał niezwykle ciekawe konstrukcje. Również doskonałe rozproszenie światła, jego kierunkowe ustawienie sprawia, że artykuły te zachwycają swoją niepowtarzalnością. Sprawdzą się zarówno na elewacji domu, jako kinkiety oświetlające wejście, jak również w przestrzeni przytulnego i rodzinnego salonu.

W niezwykle bogatej kolekcji odnajdą Państwo lampy Eglo w bardzo tradycyjnej stylistyce, których konstrukcja została wzbogacona ciekawą ornamentyką, jak i te, które ujmują prostą, elegancką konstrukcją klosza. Jesteśmy więc całkowicie przekonani, że w kolekcji tej znajdują się zarówno ciekawe propozycje dla przestronnego pokoju dziennego, wymagającego wyrazistych, ale niewyzywających dekoracyjnością efektów oświetlenia, jak również niewielkiej, ale poszukującej subtelnych form i ciekawych dekoracji sypialni.

na stronę
Pokazuje 1 - 54 z 923 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 923 elementów
Close