Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (1047 produkty)

Cena

0 zł - 2550 zł

Na stanie magazynowym

Zinegr źródło światla LED

Lista produktów producenta: Eglo


To zdecydowanie nie jest kolekcja dla tych, którzy lubią spokój, tradycyjne rozwiązania, powtarzalne formy oraz znane koncepcje. Ten producent nieustannie poszukuje nowych środków wyrazu. Dlatego też lampy Eglo zaskakują swoją konstrukcją, ciekawym kloszem, niejednoznaczną i niespotykaną dotychczas formą, która sama w sobie stanowi niezwykłą dekorację. Produkty tej austriackiej marki doskonale odnajdują się we wnętrzach nowoczesnych, odważnie korzystających z bogactwa sztuki aranżacyjnej. Jednak wspaniale wkomponują się także w przestrzeń inspirowaną minimalizmem – wśród licznych propozycji marki znalazły się i te bardzo oszczędne w formie.

Lampy Eglo są wyjątkowe nie tylko dlatego, że producent wykorzystał niezwykle ciekawe konstrukcje. Również doskonałe rozproszenie światła, jego kierunkowe ustawienie sprawia, że artykuły te zachwycają swoją niepowtarzalnością. Sprawdzą się zarówno na elewacji domu, jako kinkiety oświetlające wejście, jak również w przestrzeni przytulnego i rodzinnego salonu.

W niezwykle bogatej kolekcji odnajdą Państwo lampy Eglo w bardzo tradycyjnej stylistyce, których konstrukcja została wzbogacona ciekawą ornamentyką, jak i te, które ujmują prostą, elegancką konstrukcją klosza. Jesteśmy więc całkowicie przekonani, że w kolekcji tej znajdują się zarówno ciekawe propozycje dla przestronnego pokoju dziennego, wymagającego wyrazistych, ale niewyzywających dekoracyjnością efektów oświetlenia, jak również niewielkiej, ale poszukującej subtelnych form i ciekawych dekoracji sypialni.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 1065 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 1065 elementów
Close