Close

Oświetlenie (35 produkty)

Cena

50 zł - 1350 zł

Na stanie magazynowym

Trzonek/gwint

Stopień szczelności (IP)

OUTLET - oprawy ekspozycyjneJest 35 produktów.

Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów

Codziennie pragniemy dzielić się z naszymi Klientami pasją. Jesteśmy w pełni zaangażowani w poszukiwania nowych rozwiązań oświetleniowych, które niejednokrotnie odmieniają całe aranżacje, dając różnym pomieszczeniom w Państwa domach i biurach zupełnie nowe życie. Dlatego też nieustannie dbamy i o to, aby propozycje te pozostawały dla Państwa na wyciągnięcie ręki. W kolekcji wyprzedażowej mogą więc nieustannie poszukiwać Państwo zarówno gotowych rozwiązań, niezwykle oryginalnych lamp, kinkietów i plafonów, jak i inspiracji – pomysłów, innowacyjnych koncepcji oraz nieszablonowych projektów, które z pewnością zainspirują do dalszych poszukiwań w naszej ofercie.

Kolekcja wyprzedażowa to przede wszystkim wyjątkowa okazja cenowa. Niektóre z zaprezentowanych produktów zostały przecenione nawet o 50%. Zachęcamy do częstego odwiedzania tej nietypowej oferty, gdyż jest ona przez nas stale aktualizowana – nieustannie wprowadzamy do niej nowe propozycje, ciekawe artykuły oświetleniowe oraz nieszablonowe projekty.

Dla kogo propozycja wyprzedażowa? Przede wszystkim dla Klientów, którym zależy na oryginalnych akcentach w domu. Dla tych, którzy do swojego codziennego życia pragną wprowadzić eleganckie i jednocześnie niezwykle praktyczne artykuły oświetleniowe. To również kolekcja dla niezdecydowanych, stale poszukujących właściwego rozwiązania – różnorodność i niejednoznaczność tej oferty z pewnością pozwoli im wejść w świat nowoczesnych, inspirowanych zarówno tradycją, jak i współczesnymi trendami artykułów oświetleniowych.

Wszystkie lampy, które znalazły się w tej ofercie, prezentują wyjątkowo oryginalne koncepcje. Ich estetyka z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Stylistyka naszych produktów nie jest ograniczona i zamknięta wokół jednego nurtu. Wręcz przeciwnie – postawiliśmy na pełną różnorodność, dzięki czemu możemy dostarczyć rozwiązań zarówno do zaaranżowanych w nowoczesnym stylu sypialni, jak i tradycyjnych salonów i jadalni. Zachęcamy do sprawdzenia przygotowanych przez nas propozycji.

Close