Close

Oświetlenie (891 produkty)

Cena

0 zł - 5400 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Stopień szczelności (IP)

Włącznik

Lista produktów producenta: Bpm


Proste, eleganckie a przede wszystkim w pełni funkcjonalne – takie właśnie są lampy z kolekcji BPM, którą odnajdziecie Państwo w naszej ofercie. Wszystkie modele przygotowane przez tego producenta zachwycają swoją prostą formą i maksymalną funkcjonalnością. Dzięki temu bardzo często stają się elementem uzupełniającym biurowe i biznesowe aranżacje. Nie można im jednak odmówić oryginalności – w nawet najprostszych i geometrycznych kształtach potrafią odnaleźć sposób na wyróżnienie się tym, co dla nich typowe. Lampy te śmiało wykorzystują materiały matowe, nie boją się również wyrazistych reflektorów.
Większość z przygotowanych modeli to modele podtynkowe lub sufitowe. Marka BPM zadbała o to, aby doskonała konstrukcja każdej, wprowadzanej na rynek lampy, zapewniała jej maksymalną wydajność oraz pozwalała na odpowiednie rozproszenie światła.

Atutem kolekcji BPM jest również umiejętne wykorzystanie różnorodnych materiałów. Wiele z propozycji zyskuje w swojej estetyce i ciekawym wykończeniu dzięki kontrastowemu połączeniu rozmaitych tworzyw. Warto też zaznaczyć, że niepodważalnym atutem jest pełna funkcjonalność dostępnych artykułów oświetleniowych. Z pewnością staną się one doskonałym uzupełnieniem aranżacji biurowej, eleganckiego wyposażenia biznesowych wnętrz, czy też salonu zachowanego w minimalistycznym wystroju.
Jeżeli więc poszukują Państwo oryginalnych i jednocześnie praktycznych, wydajnych w swoim działaniu produktów – zachęcamy do bliższego poznania naszych propozycji. Jesteśmy przekonani, że wśród nich odnajdą Państwo te właściwe, które doskonale wkomponują się w daną aranżację.

na stronę
Pokazuje 1 - 54 z 891 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 891 elementów
Close