Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (9993 produkty)

Cena

0 zł - 29050 zł

Na stanie magazynowym

Kolor

Pokaż wszystko Ukryj

Oświetlenie do salonuJest 10020 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 10020 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 10020 elementów
Salon tworzy wyjątkową i wielofunkcyjną przestrzeń. To tutaj spotykamy się ze znajomymi i rodziną, ciesząc się wspólnymi chwilami i odprężającym, filmowym seansem. To również tutaj poszukujemy chwili oddechu w samotności, z ulubioną książką w ręce, zatapiając się jednocześnie w głębokim fotelu. To także w salonie toczone są ważkie rozmowy i tutaj snujemy plany wakacyjne dla całej rodziny. Warto więc zadbać o taką aranżację, a tym samym i takie oświetlenie, które sprosta funkcjonalności i roli tego niezwykłego miejsca. Jakie lampy należy wybrać? Czym się kierować: względami estetycznymi czy funkcjonalnością?

Klienci naszego sklepu nie muszą decydować między jednym a drugim. Do swojej dyspozycji mają rozwiązania, które pozwolą im zadbać zarówno o wizualność i atrakcyjność całej aranżacji, jak i jej praktyczność. Co więc stanowi o potencjale naszej oferty? Jej niewątpliwym atutem jest wszechstronność. W katalogu produktów i artykułów oświetleniowych odnajdą Państwo lampy:
- stojące (podłogowe),
- stołowe i biurkowe,
- wiszące (sufitowe),
- ścienne.

Dysponujemy więc lampami, które mogą stanowić główne źródło światła dla salonu (modele wiszące, sufitowe), jak i dodatkowe (stołowe, podłogowe, ścienne), sprawdzające się przede wszystkim w trakcie wspólnych wieczorów, spędzanych w gronie najbliższych. Nie zabrakło także ciekawych propozycji dla kochających długie, jesienne wieczory w towarzystwie książki i ulubionej muzyki – w stworzeniu ich wymarzonej strefy relaksu z pewnością pomogą lampy podłogowe.

Naszego asortymentu nie ograniczaliśmy także względem estetyki wykończenia. Naszym celem było przygotowanie takiego asortymentu, który sprosta wymaganiom salonów tradycyjnych, zachowujących niemal eklektyczny wymiar, jak i tych nowoczesnych, stawiających na minimalizm, przestrzenność i proste kształty. Jesteśmy więc przekonani, że korzystając z naszej oferty stworzą Państwo aranżację, która spełni wszystkie wymagania i będzie rozwiązaniem przepełnionym światłem naszych lamp. Zachęcamy więc do odszukania tych modeli, które sprostają nawet najbardziej indywidualnym oczekiwaniom.
Close