Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (15 produkty)

Cena

0 zł - 250 zł

Na stanie magazynowym

Transformatory, zasilacze, statecznikiJest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
W naszym asortymencie znajdują się nie tylko nowoczesne kolekcje i zachwycające swoją estetyką serie lamp. Jako sklep specjalizujący się w sprzedaży artykułów oświetleniowych pragniemy dostarczać naszym Klientom także artykułów dodatkowych, niezbędnych podczas zakładania instalacji oświetleniowych.

Ufając jedynie sprawdzonym producentom, którzy od wielu lat cieszą się stale rosnącym zaufaniem ze strony odbiorców produktów, mamy całkowitą pewność, że produkty znajdujące się obecnie w naszej ofercie sprostają Państwa wymaganiom. To dzięki tym transformatorom, zasilaczom i statecznikom lampy w Państwa domu i biurze będą działały bez zarzutu, urzekając światłem i tworząc wyjątkową atmosferę.

W ofercie dodatkowych akcesoriów znalazły się m.in. zasilacze LED, z których z pewnością skorzystają Klienci pragnący stworzyć w swoim domu wyjątkową instalację świetlną, wzbogaconą ciekawymi rozwiązaniami, dekoracyjnymi akcentami oraz funkcjonalnym systemem sterowania oświetleniem. Tego typu rozwiązania zapewnią całej instalacji bezpieczne funkcjonowanie – bez ryzyka powstawania spięć, czy też innego typu usterek. W ofercie znalazły się zasilacze dopuszkowe, natynkowe, jak i warianty modułowe.

W asortymencie dysponujemy także tak specjalistycznymi rozwiązaniami, jak chociażby zasilacz do taśm LED. Nie jest to element wspomagający bezpośrednio działanie lamp, ale instalacji dodatkowego oświetlenia – wykorzystywanych zarówno w domach, biurach, jak i przestrzeniach handlowych. Także Klienci decydujący się na wzbogacenie mebli taśmami LED powinni sięgnąć po oferowany przez nas zasilacz, który zapewni tym artykułom oświetleniowym w pełni prawidłowe i bezpieczne funkcjonowanie.

Jesteśmy całkowicie przekonani, że produkty, które znalazły się w tej kolekcji przyniosą oczekiwane rozwiązania. Pomogą również w stworzeniu niepowtarzalnych aranżacji, których atutem będzie bezawaryjność, funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz wydajność. Dostępne w naszym asortymencie artykuły sprostają oczekiwaniom profesjonalistów.
Close