Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (94 produkty)

Cena

0 zł - 850 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Ściemnialny

Włącznik

Czujniki ruchu / lampy z czujnikiem ruchuJest 96 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 96 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 96 elementów
Nieustannie dbamy o to, aby w naszej ofercie znajdowały się jedynie najbardziej praktyczne rozwiązania – takie, które w rzeczywisty sposób przełożą się na zwiększenie funkcjonalności danej przestrzeni. Dotyczy to zarówno terenów zewnętrznych – parkingów, podjazdów, tarasów i przedsionków, jak również przestrzeni wewnątrz budynków – atelier, korytarzy, klatek schodowych czy ciągów komunikacyjnych. Dlatego też w szczególny sposób pragniemy zwrócić Państwa uwagę na nasze lampy z czujnikiem ruchu oraz same czujniki, którymi można bez jakichkolwiek kłopotów wzbogacić już istniejącą instalację oświetleniową.

Po pierwsze – korzyści! To one są zdecydowanym i niepodważalnym argumentem przekonującym do wykorzystania proponowanych przez nas rozwiązań. W pierwszej kolejności wymienić należy oczywiście te o znaczeniu ekonomicznym – lampa z czujnikiem ruchu to również funkcjonalny system automatycznego wyłączania oświetlania, a w związku z tym – system troszczący się za Ciebie o możliwie jak najmniejsze zużycie energii elektrycznej. Czujniki wykrywają nie tylko ruch, ale dostosowują się również do stopnia zaciemnienia otoczenia – pozwala na to wbudowany czujnik zmierzchu. W ten sposób nie musisz się obawiać, że lampa włączy się za dnia – nawet jeżeli w jej pobliżu będziesz wykonywać intensywne prace. Na drugim miejscu jest znaczące zwiększenie funkcjonalności danej przestrzeni, co jest szczególnie zauważalne w miejscach użyteczności publicznej. Użytkownicy sporadycznie korzystający z takich miejsc bądź też pojawiający się w nich po raz pierwszy nie zawsze orientują się gdzie znajduje się włącznik oświetlenia. Zastosowanie czujników ruchu lub lampy z takim czujnikiem rozwiązuje ten problem – oświetlenie zostanie włączone automatycznie natychmiast po wykryciu w obszarze pomiaru ruchu.

Po drugie – zaraz za korzyściami ekonomicznymi i związanymi z poprawą funkcjonalności istotnym atutem jest trwałość i estetyka naszych produktów. Każda lampa poddana została starannej ocenie technicznej, która zweryfikowała m.in. odporność obudowy na różne czynniki, stopień szczelności oraz pozostałe parametry.
Close