Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (93 produkty)

Cena

0 zł - 500 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Ściemnialny

DogruntoweJest 93 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 93 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 93 elementów

Szczególnym rozwiązaniem oświetleniowym, mającym wyjątkowe znaczenie dekoracyjne, jest oprawa najazdowa. Decydując się na jej zastosowanie warto zaufać doświadczonym producentom, którzy byli w stanie zadbać o każdy detal tego typu artykułu.

W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na rodzaj oraz jakość materiałów, z których tego typu lampy ogrodowe zostają wykonane. Niezależnie od tego, czy umiejscowione zostaną tuż przy elewacji, czy też na obrzeżach podjazdu – lampy muszą wyróżniać się ponadprzeciętną trwałością na potencjalny nacisk. Podstawą ich funkcjonalności jest więc wykonanie ich z odpowiednio dobranych materiałów, takich jak aluminium czy stal nierdzewna. Właściwe rozwiązania architektoniczne w przypadku niektórych modeli lamp pozwalają im zachować odporność na obciążenia sięgające nawet 2 ton nacisku.

Drugą, niezwykle ważną zaletą, która decyduje o funkcjonalności opraw najazdowych, jest ich szczelność. Dzięki temu nie pozwalają one aby podpięcia elektryczne miały styczność ze szkodliwymi dla nich czynnikami zewnętrznymi. Doskonale przygotowana puszka, która przeznaczona jest do montażu w podłożu, wyróżnia się bardzo wysokim stopniem ochrony (IP67).

To jednak nie wszystko. Doskonale wiemy, że po oprawy i oświetlenie najazdowe sięgają Państwo w celu podniesienia dekoracyjności i oryginalności przydomowej aranżacji, uwypuklenia niepowtarzalności zastosowanych rozwiązań architektonicznych oraz stworzenia niezwykłego klimatu. Z tego też względu wszystkie lampy najazdowe zaprojektowane i wykonane zostały z należytą dbałością o każdy detal. W przypadku większości z opraw – pozostaną one elementem niemal całkowicie scalonym z nawierzchnią, co z pewnością spotęguje ostateczny efekt wizualny.

W naszym asortymencie odnajdą Państwo zarówno oświetlenie okrągłe, kwadratowe, jak i prostokątne. Taka różnorodność z pewnością przyniesie poszukiwane rozwiązania i dopasowane uzupełnienia dla przydomowej aranżacji. Zachęcamy także do wykorzystania lamp o najbardziej zaskakującej postaci, jak chociażby świecących kostek LED, imitujących tradycyjne artykuły z kamienia naturalnego, jednak stanowiące funkcjonalny dodatek oświetleniowy.

Close