Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (535 produkty)

Cena

50 zł - 2650 zł

Na stanie magazynowym

KinkietyJest 536 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 536 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 536 elementów

Zarówno designerskie, awangardowe, jak i bardzo tradycyjne kinkiety, które tworzą naszą ofertę, to lampy o niezwykłym potencjale. Przygotowane zostały przez najlepszych producentów w branży – z pewnością zachwycą zarówno swoją funkcjonalnością, trwałością, oryginalnością wykończenia, jak i stylistyczną różnorodnością.
W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na wszechstronność naszego asortymentu. Znajdą tutaj Państwo zarówno lampy ogrodowe zaprojektowane i wykonane z myślą o budynkach nowoczesnych, jak i tych, które wymagają bardzo tradycyjnych i spójnych z całościową koncepcją dodatków. Dysponujemy więc artykułami oświetleniowymi przygotowanymi do montażu na elewacji, które zostały wykonane z metalu, aluminium lub poliwęglanu. Dzięki fenomenalnym kształtom oprawy zdają się one niemal wyrastać z elewacji. Dostępne są jednak i takie modele, których wpół przeszklone klosze nawiązują swoją stylistyką do minionych dekad oraz wzorców obecnych w architekturze sprzed kilkudziesięciu lat. Tego typu artykuły z pewnością wzbogacą estetykę budynków zachowujących bardzo tradycyjny wygląd.

Lampy ogrodowe, pomimo swojej wyjątkowej dekoracyjności, są przede wszystkim artykułami oświetleniowymi – odpowiedzialnymi za odpowiednie naświetlenie danej przestrzeni. Doskonale zaprojektowane klosze i odpowiedni kształt obudowy zapewnia naszym produktom pełną funkcjonalność – takie rozproszenie światła, które nie tylko oświetli chodnik, wejście czy też taras, ale również pozwoli stworzyć bardzo przyjemny i kameralny nastrój.

Niezależnie od tego, po który model lampy ogrodowej ostatecznie Państwo sięgnięcie, z pewnością okaże się ona wyborem na lata. Wszystkie produkty, które aktualnie znajdują się w ofercie naszego sklepu cechują się wysokim stopniem szczelności zapewniającym im całkowitą odporność względem niekorzystnych warunków pogodowych, w tym przede wszystkim opadów atmosferycznych. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi produktami. Jesteśmy przekonani, że wśród zaprezentowanych plafonów i kinkietów znajdują się te, które doskonale wkomponują się w stylistykę danego budynku.

Close