Close

Oświetlenie (145 produkty)

Cena

0 zł - 1850 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Ściemnialny

Latarnie i słupkiJest 145 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 54 z 145 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 145 elementów

Niezwykłą kolekcję, dostępną w naszej ofercie, tworzą latarnie ogrodowe. Dedykowane są one przestrzeniom przydomowym z dłuższymi podjazdami bądź też rozbudowaną przestrzenią zieloną, przecięta ścieżkami zachęcającymi do wieczornych spacerów. Każda lampa z tej kolekcji została wykonana z tworzyw, które nie wymagają cyklicznej pielęgnacji czy też sezonowych zabezpieczeń. Dzięki temu mamy gwarancję, że oddajemy w Państwa posiadanie latarnie ogrodowe, które sprostają nawet najtrudniejszym warunkom atmosferycznym. Producenci lamp w szczególny sposób zadbali o szczelność klosza oraz skuteczne zabezpieczenie instalacji doprowadzającej prąd. Większość modeli została wykonana z metalu, stali nierdzewnej, aluminium bądź poliwęglanu.

Jednym z najistotniejszych atutów naszej oferty jest jej różnorodność. Nie obawialiśmy się umieszczenia w jednej ofercie latarni o bardzo nowoczesnej i minimalistycznej stylistyce, pozbawionych jakichkolwiek zdobień, których konstrukcja oparta jest na prostej geometrii, z tymi, które zachwycają barokową zmysłowością bogato zdobionych kloszy. Lampy ogrodowe muszą bowiem doskonale odzwierciedlać stylistykę domu. Nie mogą jednak być całkowicie oderwane od aranżacji ogrodowej – stanowią przestrzeń łączącą dom z przylegającą do niego przestrzenią. Z tego też względu postawiliśmy na taką różnorodność oraz brak jakichkolwiek ograniczeń w związku ze stylistyką dostępnych w naszej ofercie latarni.

Zachęcamy do tego, aby dostępnymi wśród przygotowanych propozycji lamp wzbogacić zaułki, ścieżki oraz zakątki. Takie rozwiązanie pozwoli z pewnością nie tylko podnieść funkcjonalność przygotowanych alejek, ale również stworzyć wyjątkowy nastrój, sprzyjający długim spacerom bądź odpoczynkowi w zaciszu zielonej przestrzeni. Jesteśmy całkowicie przekonani, że w naszym katalogu artykułów oświetleniowych odnajdą Państwo zarówno rozwiązania odpowiednie do podjazdu, przydomowego chodnika, parkowej alejki, jak i ogrodowych aranżacji. Zachęcamy więc do wykorzystania potencjału naszych latarni.

Close