Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (32 produkty)

Cena

50 zł - 1450 zł

Na stanie magazynowym

Ściemnialny

WisząceJest 32 produktów.

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Przestrzeń przed Twoim domem może zachwycać również po zmroku. Wyjątkowe lampy do ogrodu w postaci modeli wiszących doskonale odnajdą się przed wejściem, na tarasie bądź ganku. Ze względu na wyjątkowe miejsce montażu producenci zadbali, aby artykuły te łączyły w sobie nieprzemijające piękno i elegancję stanowiącą doskonałą wizytówkę Twojego domu z trwałością na lata.

Wiele z tych propozycji nawiązuje swoją stylistyką do minionych dekad – przeszklone klosze wykonane z aluminium wprowadzą do przydomowej aranżacji nutkę tajemniczości i ciekawą zapowiedź tego, co czeka na Gości po przekroczeniu progu. Istotnym atutem zgromadzonej przez nas kolekcji jest jej stylistyczne bogactwo. W ofercie znalazły się bowiem m.in. bardzo proste w swojej formie lampy do ogrodu, idealnie uzupełniające elewację budynków zachowanych w stylistyce współczesnej, inspirowanej minimalizmem. Dostępne są jednak również i takie modele, które zachwycają swoją dekoracyjnością i dzięki oryginalnemu kloszowi mogą stanowić fenomenalną dekorację budynku tak za dnia, jak i po zmroku.

Kolejną, wartą podkreślenia zaletą naszych produktów jest ich funkcjonalność. Pomimo niezwykle atrakcyjnego wyglądu – nie zapomnieliśmy o tym, że są to artykuły służące przede wszystkim odpowiedniemu oświetleniu przestrzeni przed domem. Dlatego też dobierając kolejne artykuły do naszej oferty zwracaliśmy uwagę m.in. na praktyczne rozproszenie światła – takie, które zapewni odpowiednią widoczność danej przestrzeni po zmroku, jak również pozwoli stworzyć przyjazny, kameralny klimat.

Większość modeli dostępnych w asortymencie posiada klosze wykonane z aluminium. Jednak nie zrezygnowaliśmy także z wprowadzenia do oferty nietypowych rozwiązań, wykonanych m.in. ze stali nierdzewnej, poliwęglanu czy metalu. Niezależnie od kształtu klosza oraz rodzaju tworzywa, z którego został on wykonany, każda lampa wyróżnia się wysokim stopniem szczelności. Dzięki temu może przez długie lata służyć jako funkcjonalne oświetlenie ogrodowe, wzbogacające przestrzeń werand czy tarasów.

Close