Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (270 produkty)

Cena

0 zł - 1550 zł

Na stanie magazynowym

LedJest 271 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 271 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 271 elementów

Tworząc naszą ofertę postawiliśmy na nowoczesne rozwiązania. Nie mogło więc zabraknąć artykułów, umożliwiających skomponowanie własnego oświetlenia zewnętrznego led. Tego typu produkty są wyjątkowo korzystne przede wszystkim ze względu na swoją wydajność – przy stosunkowo niskim poborze energii dają światło o odpowiedniej intensywności oraz w tonacji bardzo przyjemnej dla ludzkiego oka. Doskonale sprawdzają się więc w przypadku lamp ogrodowych, które pozostają włączone od kilku do nawet kilkunastu godzin w ciągu doby.

W ofercie oświetlenia zewnętrznego led, którą dla Państwa skomponowaliśmy, znajdują się artykuły przygotowane z myślą o montażu nawierzchniowym, jak i takie, które wspaniale odnajdą się na elewacji budynku. Różnorodność tych propozycji to dla Państwa okazja do sięgnięcia po takie artykuły, które swoją stylistyką odpowiadają nie tylko estetyce budynku, ale i Państwa indywidualnym preferencjom. Każda lampa ogrodowa, która znalazła się w katalogu z oświetleniem zewnętrznym led, została starannie sprawdzona pod kątem jakości – ocenie poddane zostało jej estetyczne wykończenie, trwałość oraz odporność względem czynników zewnętrznych – w szczególności wilgoci.

To, co stanowi niepodważalny atut naszej kolekcji oświetlenia zewnętrznego led, to brak jakichkolwiek ograniczeń względem stylistyki produktów. Dostępne są bowiem zarówno lampy ogrodowe inspirowane industrialną surowością, jak i takie, które wniosą do przydomowej przestrzeni odrobinę ducha minionych epok. W katalogu obecne są zarówno plafony, kinkiety, tradycyjne lampy wiszące, które doskonale odnajdą się w przestrzeni werandy lub ganku, jak i latarnie – idealne uzupełnienie ogrodowych ścieżek. Dostępne są oczywiście także lampy ogrodowe z czujnikiem ruchu, które przygotowane zostały z myślą o montażu w okolicy drzwi wejściowych bądź przejść, z których korzysta się jedynie okazjonalnie. Tego typu rozwiązanie może być z powodzeniem stosowane tak na posesji prywatnej, jak również podjeździe znajdującym się na terenie firmy.

Oświetlenie zewnętrzne led posiada specyfikację techniczną, z którą możecie się Państwo zapoznać dzięki opisowi znajdującemu się na danej podstronie.

Close