Close

Oświetlenie (1390 produkty)

Cena

0 zł - 2650 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Lampy ogrodoweJest 1394 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 54 z 1394 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 1394 elementów
fumagali_1.jpg


W jaki sposób zmienić wygląd przestrzeni przed swoim domem? Jak stworzyć niezwykły, magiczny klimat, który stanie się również wizytówką całego budynku i zaproszeniem do wejścia? Jeżeli cały czas poszukujesz rozwiązań, które pozwolą Ci urzeczywistnić marzenia o przestrzeni zachwycającej swoim każdym zakamarkiem, to sięgnij po nasze propozycje. Nic nie jest w stanie obdarować Cię bardziej subtelną i pełną niedopowiedzenia grą światłocienia, niż lampy do ogrodu. Są to między innymi modele o niewielkich rozmiarach, wspaniale prezentujące się w charakterze oświetlenia stopni, podjazdu czy skalniaków. Są to również eleganckie i patetyczne w swoim wyglądzie latarnie, które idealnie wkomponują się w przestrzeń przed wejściem do Twojego domu, jak również podkreślą niepowtarzalny charakter ogrodowych alejek.

Różnorodność – to właśnie ona pozwala naszej ofercie stanowić odpowiedź na oczekiwania wielu naszych Klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pośród przygotowanych propozycji poszukują Państwo lampy do ogrodu o niewielkich rozmiarach, jak i dużej powierzchni. Dlatego też zadbaliśmy o to, aby pośród tak nieujednoliconego asortymentu znalazły się propozycje dla każdego.

Co proponujemy?

Przede wszystkim oświetlenie, które stworzy kameralny nastrój i pozwoli zadbać o poczucie pełnej prywatności. Sprawdzą się w tym przypadku kinkiety, które można założyć zarówno na elewacji budynku, jak i betonowym ogrodzeniu czy dekoracyjnych murkach. Mogą to być również niewielkie modele wbijane za pomocą specjalnego bolca w grunt – takie lampy ogrodowe wspaniale udekorują np. skalniaki. Pozwolą bujnej roślinności zachwycać także po zmroku. W ofercie nie zabrakło również niewielkich reflektorów rzucających światło punktowe – one również pomogą w stworzeniu fantastycznych dekoracji ogrodowych.

Po drugie – w katalogu produktów oferowanych przez LumenPro nie mogło zabraknąć artykułów o niezwykle praktycznym zastosowaniu, których głównym zadaniem jest podnoszenie funkcjonalności danej przestrzeni. Do takich lamp ogrodowych zaliczyć należy zarówno słupki oświetleniowe, oprawy i modele najazdowe, jak i oprawy ścienne, pozwalające m.in. na montaż oświetlenia schodowego. Oczywiście kluczowym dla tego typu rozwiązań produktem są lampy ogrodowe z czujnikiem ruchu – to właśnie dzięki nim każdy z naszych Klientów ma szansę wprowadzić do swojego codziennego rozwiązania wydajne, trwałe i przede wszystkim energooszczędne.

Po trzecie – każda z kategorii składa się z lamp ogrodowych o zróżnicowanej stylistyce. W naszej ofercie każdy Klient odnajdzie dopasowane rozwiązanie - niezależnie od tego, czy np. poszukują Państwo modelu zachowującego estetykę bardzo tradycyjną – takiego, który idealnie podkreśli charakter wieloletniego, posiadającego długą historię budynku. Także dla tych z Państwa, dla których celem poszukiwań jest lampa nowoczesna o bardzo futurystycznym a nawet awangardowym wykończeniu, przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji. Doskonale znając gusta i oczekiwania naszych Klientów zdecydowaliśmy się zaufać jedynie najlepszym producentom i najbardziej kreatywnym projektantom.

Close