Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (5106 produkty)

Cena

0 zł - 7450 zł

Na stanie magazynowym

Kolor

Pokaż wszystko Ukryj

Oświetlenie kuchenneJest 5118 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 5118 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 5118 elementów
Oprócz tego, że jesteśmy specjalistami w branży oświetleniowej, jesteśmy również pasjonatami. Inspirują nas nowe pomysły, koncepcje, które dopiero odnajdują swój własny kształt, przybierając konkretne formy i ujmując niepowtarzalnością. Dlatego też nieustannie dbamy o świeżość naszej oferty – obecność w niej takich lamp, które pozwolą Państwu nie tylko spełnić nawet najbardziej śmiałe marzenia aranżacyjne, ale i będą inspiracją w codziennym życiu. Starannie dobierając kolejne produkty, wprowadzając je do katalogu sprzedaży, oceniamy je zarówno ze względu na ich estetykę, trwałość (biorąc pod uwagę jakość wykonanych materiałów), jak i funkcjonalność – efektywność rozproszenia światła względem potrzeb danego pomieszczenia.

Dlatego też mamy całkowitą pewność, że uda nam się dostarczyć Państwu takie artykuły oświetleniowe, które znacząco wzbogacą przestrzeń kuchni, w której codziennie rano pijemy rozbudzającą kawę i w której przygotowujemy posiłki dla całej rodziny. Biorąc po uwagę fakt, iż kuchnia jest pomieszczeniem, z którego korzystamy o różnych porach – zarówno za dnia, jak i późnym wieczorem a nawet w nocy – lampy, które współtworzą jej aranżację muszą dawać możliwość korzystania z oświetlenia o zróżnicowanej intensywności. Z tego też względu w naszej ofercie znalazły się zarówno tradycyjne kinkiety, oryginalne plafony, jak i funkcjonalne lampy wiszące. Nie zapomnieliśmy także o dopasowanym oświetleniu dodatkowym, czyli lampach szafkowych, które bardzo często służą jako główne oświetlenie blatu roboczego w kuchni.

Korzystając z naszych propozycji mogą Państwo liczyć na pełną różnorodność. Ofertę wzbogacają zarówno lampy bardzo tradycyjne, uniwersalne w swoim kształcie oraz minimalistyczne w formie, jak i te niemal futurystyczne, zaskakujące urzeczywistnioną przez projektanta koncepcją, które z pewnością staną się wyrazistą dekoracją dla całej kuchni. Zachęcamy więc do przyjrzenia się naszym propozycjom oraz wybrania takich artykułów oświetleniowych, które odpowiedzą indywidualnym potrzebom.
Close