Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (913 produkty)

Cena

0 zł - 4400 zł

Na stanie magazynowym

Ściemnialny

Oświetlenie łazienkoweJest 920 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 920 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 920 elementów

Wyróżnia nas niczym nieograniczona wyobraźnia. I to właśnie dzięki niej pozostajemy otwarci na taką różnorodność, która pozwala nam wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów. W katalogu propozycji z oświetleniem łazienkowym znajdują się więc zarówno artykuły naścienne, jak i sufitowe. Pragniemy, by dzięki nim rozproszenie światła pozwoliło na stworzenie wyjątkowych wnętrz. Różnorodność naszej kolekcji pozwoli Państwu na zrealizowanie nawet najbardziej śmiałych i niepowtarzalnych planów aranżacyjnych.

W ofercie znalazło się kilka niezwykle ciekawych i wartych uwagi propozycji. Pierwszą z nich są oczka halogenowe, które dają oświetlenie punktowe. W odpowiedniej kompozycji mogą rozświetlić całą łazienkę, bądź też stanowić dekoracyjne uzupełnienie zastosowanego systemu oświetleniowego.

W łazienkach o dużej powierzchni z pewnością odnajdą się lampy wiszące. Ich oprawy są wyjątkowo dekoracyjne, wykonane z materiałów w szczególny sposób odpornych na wilgoć. Niepodważalnym atutem tych artykułów jest ich dekoracyjność. Niektóre z kloszów prezentują ciekawe wzornictwo i bogate zdobienia, inne – wręcz przeciwnie – ujmują oszczędną formą oraz prostym kształtem. Tego typu rozwiązania pozwolą wprowadzić do łazienki niewyobrażalną grę świateł, jednocześnie zapewniając pomieszczeniu odpowiednie naświetlenie.

Kolejną grupą produktów są artykuły oświetleniowe przygotowane do montażu nad lustrem. Każda lampa z tej serii została tak zaprojektowana, aby w doskonały sposób łączyła funkcjonalność z estetyką. Z pewnością jednak to funkcjonalność jest atutem, dzięki któremu artykuły te znajdują swoje zastosowanie niemal w każdej łazience. Każdy model, po który możecie Państwo sięgnąć dzięki naszej kolekcji, na pewno umili i ułatwi poranną toaletę.

Ciekawym akcentem w łazience okażą się również kinkiety i plafony. Są to lampy, po które nasi Klienci sięgają ze względu na ich oryginalną formę – ciekawe rozwiązania wykończeniowe, atrakcyjne wizualnie zestawienia kolorystyczne oraz oryginalne połączenia różnorodnych materiałów i tworzyw, z których produkty te zostały wykonane.

Close