Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (686 produkty)

Cena

0 zł - 1300 zł

Na stanie magazynowym

Oświetlenie schodoweJest 689 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 689 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 689 elementów

Wśród licznych propozycji, które wzbogacają naszą ofertę sprzedaży, te zasługują na szczególną uwagę ze względu na swoją funkcjonalność. Oświetlenie schodowe jest bowiem akcentem aranżacyjnym, który bardziej niż wszystkie inne wpływa na poprawę bezpieczeństwa korzystania z danej przestrzeni. Znajduje swoje zastosowanie zarówno na klatkach schodowych, jak również w ciągach komunikacyjnych. Lampy, które znalazły się w ofercie, ujmują oczywiście także swoją oryginalną estetyką, jednak doceniane są przede wszystkim za subtelne, dekoracyjne i niezwykle czytelne oświetlenie stopni, dzięki czemu korzystanie ze schodów staje się bezpieczne o każdej porze dnia i nocy.

W asortymencie odnajdą Państwo różnorodne modele. Jeżeli celem Państwa poszukiwań jest lampa, która pozwoli stworzyć niemal niezauważalny za dnia akcent oświetleniowy, to polecamy wykorzystanie modeli podtynkowych. Jeżeli natomiast poszukują Państwo dekoracyjnych, ujmujących swoją ciekawą konstrukcją akcentów, które wzbogacą aranżację – jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie dostarczyć propozycji, które sprostają Państwa oczekiwaniom.

Ze względu na wyjątkowość i specyfikę przestrzeni, którą tworzą klatki schodowe oraz elementy łącznikowe (międzykondygnacyjne), warto zadbać o ich właściwą aranżację. Funkcjonalność nie powinna nas zmuszać do rezygnacji z dekoracyjności oraz oryginalnych rozwiązań architektonicznych. Znajdujące się w naszej ofercie lampy z pewnością pomogą w połączeniu obu tych aspektów oraz zastosowaniu takich opraw, które zachwycać nas będą zarówno za dnia, jak i po zmroku.

Kompletując kolekcję oświetlenia schodowego nie baliśmy się różnorodności. Wręcz przeciwnie – aktualnie znajdą Państwo w naszym asortymencie zarówno oprawy okrągłe, jak i prostokątne. Szczególnie ciekawą propozycja są te modele, które pozwalają – dzięki oryginalnej konstrukcji oprawy – uzyskać niespotykany efekt świetlny. Jesteśmy całkowicie przekonani, że produkty te, dostarczone przez najlepszych producentów, pozwolą stworzyć wyjątkowy klimat, jednocześnie czyniąc przestrzeń schodów odpowiednio naświetloną oraz w pełni funkcjonalną i bezpieczną dla użytkowników.

Close