Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (291 produkty)

Cena

0 zł - 1950 zł

Na stanie magazynowym

Stopień szczelności (IP)

Systemy szynowe, linkoweJest 293 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 293 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 293 elementów
Dostępne w naszej ofercie systemy szynowe i linkowe to propozycja przygotowana nie tylko z myślą o Klientach indywidualnych, ale również o właścicielach restauracji, kawiarni, barów, różnego rodzaju obiektów gastronomicznych lub handlowych – miejsc, w których oświetlenie odgrywa istotną rolę w stwarzaniu przyjaznej dla odwiedzających daną przestrzeń atmosfery.

Tego typu lampy doskonale odnajdą się w pomieszczeniach wysokich, wymagających specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych oraz instalacji pozwalających wprowadzić funkcjonalne, praktyczne i jednocześnie nierażące oświetlenie. Każda lampa, która zostanie wprowadzona do aranżacji dzięki oferowanym przez nas systemom linkowym, będzie mogła zostać indywidualnie dopasowana do potrzeb danego pomieszczenia. Regulacji podlega przede wszystkim kąt rzucanego światła – przykładowe wykorzystanie reflektorków pozwoli na stworzenie niezwykle dekoracyjnych kompozycji świetlnych.

Projektanci tworzący systemy szynowe i linkowe zadbali o to, aby nie tylko dawały one możliwość zastosowania indywidualnego układu świateł, ale przede wszystkim by były to instalacje estetyczne – doskonale harmonizujące z pozostałymi elementami aranżacyjnymi. Dlatego też elementy montażowe posiadają estetyczne obudowy, dzięki którym obecność układu szynowego w żaden sposób nie szpeci, a wręcz przeciwnie – stanowi atrakcyjne uzupełnienie dla całego pomieszczenia.

Użytkownicy instalacji szynowych cenią je również za możliwość modyfikacji w dowolnym momencie. Umiejscowienie lamp nie jest stałe. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba – można je przesunąć po szynie i usytuować w dowolnym miejscu.

Przyglądając się naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie, niezbędne do wykonania szynowej instalacji oświetleniowej moduły. Są to nie tylko jej główne elementy, ale również estetyczne wsporniki, łączniki, puszki zasilające do szyny, jak i końcówki do szyn.

Zachęcamy więc do zaczerpnięcia inspiracji z naszej oferty oraz tworzenia własnych, indywidualnych rozwiązań. Wszystkie elementy, które proponujemy, dostępne są w czterech, podstawowych wariantach:
- białym,
- czarnym,
- srebrnoszarym,
- chromowanym.
Close