Close

Oświetlenie (326 produkty)

Systemy szynowe, linkoweJest 336 produktów.

Dostępne w naszej ofercie systemy szynowe i linkowe to propozycja przygotowana nie tylko z myślą o Klientach indywidualnych, ale również o właścicielach restauracji, kawiarni, barów, różnego rodzaju obiektów gastronomicznych lub handlowych – miejsc, w których oświetlenie odgrywa istotną rolę w stwarzaniu przyjaznej dla odwiedzających daną przestrzeń atmosfery.

Tego typu lampy doskonale odnajdą się w pomieszczeniach wysokich, wymagających specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych oraz instalacji pozwalających wprowadzić funkcjonalne, praktyczne i jednocześnie nierażące oświetlenie. Każda lampa, która zostanie wprowadzona do aranżacji dzięki oferowanym przez nas systemom linkowym, będzie mogła zostać indywidualnie dopasowana do potrzeb danego pomieszczenia. Regulacji podlega przede wszystkim kąt rzucanego światła – przykładowe wykorzystanie reflektorków pozwoli na stworzenie niezwykle dekoracyjnych kompozycji świetlnych.

Projektanci tworzący systemy szynowe i linkowe zadbali o to, aby nie tylko dawały one możliwość zastosowania indywidualnego układu świateł, ale przede wszystkim by były to instalacje estetyczne – doskonale harmonizujące z pozostałymi elementami aranżacyjnymi. Dlatego też elementy montażowe posiadają estetyczne obudowy, dzięki którym obecność układu szynowego w żaden sposób nie szpeci, a wręcz przeciwnie – stanowi atrakcyjne uzupełnienie dla całego pomieszczenia.

Użytkownicy instalacji szynowych cenią je również za możliwość modyfikacji w dowolnym momencie. Umiejscowienie lamp nie jest stałe. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba – można je przesunąć po szynie i usytuować w dowolnym miejscu.

Przyglądając się naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie, niezbędne do wykonania szynowej instalacji oświetleniowej moduły. Są to nie tylko jej główne elementy, ale również estetyczne wsporniki, łączniki, puszki zasilające do szyny, jak i końcówki do szyn.

Zachęcamy więc do zaczerpnięcia inspiracji z naszej oferty oraz tworzenia własnych, indywidualnych rozwiązań. Wszystkie elementy, które proponujemy, dostępne są w czterech, podstawowych wariantach:
- białym,
- czarnym,
- srebrnoszarym,
- chromowanym.
na stronę
Pokazuje 1 - 54 z 336 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 336 elementów
Close