Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (39 produkty)

Cena

50 zł - 1550 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Stopień szczelności (IP)

Oprawy gipsoweJest 44 produktów.

Pokazuje 1 - 44 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 44 z 44 elementów
Doskonale wiemy, jakich rozwiązań potrzebują wnętrza zachowane w stylu klasycznym. Pełne harmonii, prostych kształtów, geometrycznych akcentów oraz niewyzywającej kolorystyki unikają zbędnych zdobień, przesytu oraz zbytniej finezyjności kształtów. Właśnie dla takich wnętrz powstała kolekcja opraw gipsowych, które Państwu proponujemy. Artykuły te zostały wykonane z największą dbałością o każdy detal, dzięki czemu zarówno ich dekoracyjność, jak i funkcjonalność budzi zachwyt.

W kolekcji naszego sklepu, w której znajdą Państwo lampy klasyczne i nowoczesne, znajdują się rozwiązania dla miłośników nieszablonowych rozwiązań architektonicznych oraz tych, którzy preferują tradycyjne koncepcje. Również w przypadku opraw gipsowych uwzględniliśmy potrzeby i oczekiwania jednych i drugich. Nie baliśmy się wprowadzić do oferty plafonów nawiązujących swoją konstrukcją do wzorców antycznych, jak również i kinkietów, które dzięki oryginalnemu wykończeniu pozwolą uzupełnić aranżacje modernistyczne.
W ofercie znalazły się ciekawe propozycje sufitowe i naścienne. W szczególny sposób pragniemy zwrócić Państwa uwagę na oprawy narożnikowe, które pozwolą stworzyć bardzo ciekawy efekt. Taką możliwością bez wątpienia zachwyceni będą Klienci, którzy pragną zrealizować autorską aranżację, zgodną z indywidualnym gustem oraz własnymi preferencjami estetycznymi.

Oprócz tego, że oferowane w naszej ofercie lampy w postaci kinkietów, plafonów oraz modeli narożnikowych z oprawą gipsową stanowią doskonałe, dodatkowe źródło światła dla wnętrz, wyróżniają się one także wyjątkowym potencjałem dekoracyjnym. Idealnie odnajdą się w przestrzeni dużych pomieszczeń, w których pozwolą przełamać jednostajność i monotonię aranżacyjną, wprowadzając do wystroju wiele ciekawych i przyciągających spojrzenia akcentów. Wspaniale też odnajdą się w niewielkich pokojach, w których, dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu, mogą pomóc w optycznym powiększeniu przestrzeni.

Zachęcamy więc do bliższego zapoznania się z przygotowanymi przez nas realizacjami.
Close