Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (1082 produkty)

Cena

0 zł - 6450 zł

Na stanie magazynowym

Oprawy architektoniczneJest 1082 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 1082 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 1082 elementów
Dla tych, dla których klasyczne i tradycyjne rozwiązania okazują się zbyt nudne i monotonne, przygotowaliśmy kolekcję opraw architektonicznych. Pozwolą one zerwać z dotychczasowymi przyzwyczajeniami, odczarować geometryczność niektórych form, jak również wprowadzić do wnętrz wiele ciekawych i przyciągających spojrzenia akcentów.

Oprawy architektoniczne to rozwiązania dla tych, dla których lampy nie są jedynie artykułem oświetleniowym. Ci z Państwa, którzy poszukują w naszej ofercie oryginalnych sposobów na wzbogacenie domowej aranżacji z pewnością odnajdą w tej kolekcji właściwe propozycje. Każda z tych lamp została przygotowana z wyjątkową starannością – prezentuje autorski projekt i zamysł projektanta. Niektóre z modeli pozwalają cieszyć się minimalizmem, inne – wręcz przeciwnie – oryginalnym połączeniem pozornie przeciwstawnych tworzyw, które doskonale harmonizują w jednym projekcie.

Zdecydowaliśmy się także na wprowadzenie takich artykułów oświetleniowych, które łączą awangardowe formy opraw z prostą, inspirowaną minimalizmem geometrią. Produkty te tworzą niezwykle artystyczny efekt, który z pewnością sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom.

Uwzględniając różnorodne wykorzystanie naszych produktów oraz fakt, iż lampy te mogą znaleźć swoje zastosowanie zarówno w salonach, jak i łazienkach, kuchniach lub sypialniach, zdecydowaliśmy się na zamieszczenie dwóch kategorii artykułów. Znajdą w nich Państwo lampy natynkowe oraz podtynkowe.
W kolekcji opraw architektonicznych zamieściliśmy realizacje najlepszych producentów, którzy cieszą się uznaniem wśród odbiorców swoich produktów na całym świecie. Decydując się na wybór którejkolwiek z tych lamp, zyskują Państwo gwarancję funkcjonalności, trwałości oraz niemijającej pomimo upływu lat estetyki. Jesteśmy więc całkowicie przekonani, że oferta ta pozwoli w ciekawy sposób i w niezwykle indywidualnym stylu wykończyć każdą aranżację.

Pozostaje nam więc zachęcić Państwa do bliższego przyjrzenia się przygotowanym propozycjom.
Close