Close

Oświetlenie (882 produkty)

Cena

50 zł - 600 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Stopień szczelności (IP)

Ściemnialny

ReflektorkiJest 890 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 54 z 890 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 890 elementów

Dają mocne, punktowe światło, które można ukierunkować w dowolną stronę – właśnie dlatego reflektorki wykorzystywane są do tworzenia wyjątkowych efektów aranżacyjnych. Są doskonałym, alternatywnym źródłem światła. Jako lampy spisują się zarówno w salonach, sypialniach, kuchniach, korytarzach, jak i pokojach dziennych oraz łazienkach. Nie ma żadnych ograniczeń na ich wykorzystanie – jedyną barierą może być wyobraźnia architekta. Każda lampa, która znalazła się w tej kolekcji, została dokładnie sprawdzona pod kątem funkcjonalności. Mamy więc całkowitą pewność, że przekazujemy w Państwa ręce produkty, które okażą się niezawodne w działaniu.

Jednak funkcjonalność to nie wszystko. Doskonale wiemy, że w naszej ofercie poszukują Państwo ciekawych akcentów dekoracyjnych, które odświeżą wnętrza, uczynią je oryginalnymi w wystroju oraz pozwolą im nadać niezwykle indywidualnego charakteru. Lampy, które proponujemy, z pewnością pomogą w zrealizowaniu tych założeń. Obok praktyczności i niezawodności w działaniu postawiliśmy też na nieszablonową estetykę, ciekawą stylistykę oraz kreatywność. Dzięki temu w asortymencie znalazły się artykułu oświetleniowe, które niejednokrotnie zaskakują swoją formą oraz ujmują oryginalnością.

Reflektorki wykorzystują technologię diodową, dzięki czemu okazują się również bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, przynoszącym użytkownikom odczuwalne oszczędności. Jednak z pewnością to ich dekoracyjność zostanie doceniona najbardziej. W kolekcji bez problemu odnajdą Państwo modele o bardzo prostych obudowach, doskonale pasujące do wnętrz zachowujących wystrój modernistyczny i minimalistyczny. Ciekawą propozycją dla aranżacji industrialnych będą reflektorki chromowane lub metalowe propozycje marki Italux. Jeszcze innym wariantem są natomiast modele kinkietowe, które z pewnością sprawdzą się w każdej przestrzeni. Dostarczą one światła o odpowiednim natężeniu oraz właściwym stopniu rozproszenia. Zachęcamy do sięgnięcia po te nieszablonowe produkty oraz stworzenia we wnętrzach domu niewyobrażalnej gry świateł.

Close