Close

Oświetlenie (2284 produkty)

Cena

0 zł - 5550 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

PlafonyJest 2295 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 54 z 2295 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 2295 elementów
Dla wielu pomieszczeń nadal jednym z najbardziej klasycznych i najpopularniejszych rozwiązań oświetleniowych pozostają plafony. Jednak nie muszą one być nudnym, niemal niezauważalnym elementem aranżacyjnym. Wręcz przeciwnie – warto, aby stały się znaczącym i wyrazistym dla całego pomieszczenia akcentem.

To, za co plafony są przede wszystkim cenione, to funkcjonalność. Starannie opracowana konstrukcja, w tym także charakterystyczny kształt oprawy zapewnia tym lampom odpowiednie rozproszenie światła. Niewątpliwą zaletą jest także fakt, że ich montaż jest prosty, a klosz nie zajmuje dużo miejsca – właśnie z tego względu bardzo często znajdują one swoje zastosowanie w pomieszczeniach o niewielkim metrażu, bądź też w stosunkowo niskich ciągach komunikacyjnych. W naszej ofercie znalazły się jednak lampy, które pozwolą odczarować dotychczasowe mity krążące wokół plafonów i uczynić je niezwykle atrakcyjnym wizualnie elementem oświetleniowym.

W kolekcji, którą nasz sklep dla Państwa przygotował, znalazły się plafony:
- z abażurem,
- szklane,
- w oprawie gipsowej,
- nowoczesne,
- z czujnikiem ruchu,
- metalowe,
- kryształowe.

Wśród tak bogato skomponowanej kolekcji z pewnością odnajdą Państwo model, który spełni wszystkie oczekiwania – zarówno te estetyczne, jak i związane z jego funkcjonalnością. Każdy produkt został wykonany z najwyższą dbałością o detale, dlatego też z pewnością będzie się on prezentował niezwykle elegancko.
Taka różnorodność propozycji to również rezultat naszego otwarcia się na różne inspiracje. Cenimy sobie zarówno barokową zmysłowość i dekoracyjność, klasyczną harmonię i geometryczność, jak również współczesną oszczędność podyktowaną dominującym minimalizmem. Jesteśmy więc przekonani, że w naszej ofercie odnajdą Państwo rozwiązania, które doskonale wkomponują się w nawet najbardziej indywidualne aranżacje.

Dodatkowym atutem, będącym cechą wspólną wszystkich naszych lamp, jest ich trwałość. To rezultat doskonale opracowanej przez producentów technologii produkcyjnej. Mając tak bogate doświadczenie w przygotowywaniu artykułów oświetleniowych mogą oni zadbać zarówno o zachowanie ich trwałości i funkcjonalności, jak i dekoracyjności.
Close