Close

Oświetlenie (84 produkty)

Cena

50 zł - 850 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Trzonek/gwint

Ściemnialny

Lampy z czujnikiem ruchuJest 84 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 54 z 84 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 84 elementów

Ogrodowe instalacje oświetleniowe przygotowywane dla podjazdów, ciągów komunikacyjnych bądź wejść do budynków powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Z tego też względu w naszej ofercie znalazły się wyjątkowe lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu.

W pierwszej kolejności są to zapewniające doskonałe rozproszenie światła naświetlacze, które uruchamiają się natychmiast po wykryciu przez kompatybilny z nimi czujnik ruchu w najbliższym otoczeniu. Po określonym czasie lampy ogrodowe i ścienne wyłączają się automatycznie, co pozwala na zminimalizowanie kosztów związanych z poborem energii elektrycznej.

Jednak przygotowując naszą ofertę nie zapomnieliśmy również i o tym, że lampy zewnętrzne ścienne są istotnymi dodatkami dekoracyjnymi. Dlatego też prócz tradycyjnych naświetlaczy w asortymencie znalazły się wyjątkowe lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu. Są to zarówno modele stylizowane na wzór kloszy stosowanych w architekturze sprzed kilku dekad, jak i takie, które wykorzystują najnowsze trendy. Oprawa każdego z tych artykułów ogrodowych została w taki sposób zaprojektowana, aby gwarantowała rozproszenie światła o możliwie jak największym kącie padania. Istotnym atutem jest także dobór materiałów tworzących przeszklenie klosza – niezależnie od tego, czy są one w pełni transparentne, czy też matowe. Pozwalają na uzyskanie światła o tonacji przyjaznej dla ludzkiego oka, nierażącej i efektywnie oświetlającej daną przestrzeń.

Większość z zaprezentowanych modeli dostarczy przestrzeni ogrodowej światło w bardzo przyjemnej, ciepłej tonacji. Dzięki temu artykuły te pomogą nie tylko w oświetleniu przydomowej przestrzeni, ale również stworzeniu kameralnej i nastrojowej atmosfery sprzyjającej odprężeniu.

Każda lampa zewnętrzna z czujnikiem ruchu z zaprezentowanej poniżej kolekcji jest artykułem energooszczędnym, przystosowanym do najnowszych standardów eksploatacji urządzeń oświetleniowych. Decydując się na jej zakup i montaż nie muszą się Państwo obawiać zwiększonych rachunków za pobór energii elektrycznej. Zachęcamy więc do wyboru modelu, który swoją stylistyką oraz kształtem oprawy w pełni odpowiada Państwa indywidualnym oczekiwaniom.

Close