Close

Oświetlenie (321 produkty)

Cena

100 zł - 2650 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Trzonek/gwint

Stopień szczelności (IP)

Lista produktów producenta: 2BM


Prosta konstrukcja klosza jest znakiem rozpoznawczym dla wszystkich artykułów oświetleniowych marki 2BM, które znalazły się w naszej ofercie. Producent ten wprowadził jednak do każdego projektu właściwą sobie finezyjność i subtelność. Na próżno szukać w jego realizacjach ostrych zakończeń i prostych kątów. Klosze lamp 2BM pełne są zaokrągleń i łagodności. I dzięki temu wprowadzają do każdej aranżacji tyle spokoju i harmonii.
W ofercie dostępne są lampy z kloszami owalnymi, jak również prostokątnymi (z zaokrąglonymi rogami). Ciekawą propozycję stanowią również klosze dzwoneczkowe, wykorzystujące proste bryły geometryczne i czyniące z nich doskonałą dekorację współczesnych wnętrz.

Każdy abażur, który przygotowywany jest przez projektantów marki 2BM, wykonany jest z materiałów odpornych na zabrudzenia. Dzięki temu nawet po długim czasie eksploatacji lampa 2BM zachwyca swoją elegancją, wyrazistą kolorystyką oraz potencjałem, którego nie traci.

W ofercie znalazły się propozycje, które z pewnością odnajdą się w każdym pomieszczeniu. W sypialni pomogą stworzyć klimat i atmosferę sprzyjającą odprężeniu. W salonie – rodzinny nastrój, który będzie zachęcał do długich rozmów przy wspólnym stole. W kuchni zaś zapewnią odpowiednie oświetlenie, które uczyni gotowanie jeszcze przyjemniejszym.
Nasze wyjątkowe lampy to także oryginalna i bardzo subtelna dekoracja dla wnętrz. Ich uniwersalny charakter sprawia, że są w stanie wkomponować się niemal w każdą aranżację. Zachęcamy więc do odnalezienia odpowiedniego modelu.

na stronę
Pokazuje 1 - 54 z 321 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 321 elementów
Close