Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (4 produkty)

Cena

300 zł - 1100 zł

Materiał

Trzonek/gwint/gniazdo

Lista produktów producenta: 2BM


Prosta konstrukcja klosza jest znakiem rozpoznawczym dla wszystkich artykułów oświetleniowych marki 2BM, które znalazły się w naszej ofercie. Producent ten wprowadził jednak do każdego projektu właściwą sobie finezyjność i subtelność. Na próżno szukać w jego realizacjach ostrych zakończeń i prostych kątów. Klosze lamp 2BM pełne są zaokrągleń i łagodności. I dzięki temu wprowadzają do każdej aranżacji tyle spokoju i harmonii.
W ofercie dostępne są lampy z kloszami owalnymi, jak również prostokątnymi (z zaokrąglonymi rogami). Ciekawą propozycję stanowią również klosze dzwoneczkowe, wykorzystujące proste bryły geometryczne i czyniące z nich doskonałą dekorację współczesnych wnętrz.

Każdy abażur, który przygotowywany jest przez projektantów marki 2BM, wykonany jest z materiałów odpornych na zabrudzenia. Dzięki temu nawet po długim czasie eksploatacji lampa 2BM zachwyca swoją elegancją, wyrazistą kolorystyką oraz potencjałem, którego nie traci.

W ofercie znalazły się propozycje, które z pewnością odnajdą się w każdym pomieszczeniu. W sypialni pomogą stworzyć klimat i atmosferę sprzyjającą odprężeniu. W salonie – rodzinny nastrój, który będzie zachęcał do długich rozmów przy wspólnym stole. W kuchni zaś zapewnią odpowiednie oświetlenie, które uczyni gotowanie jeszcze przyjemniejszym.
Nasze wyjątkowe lampy to także oryginalna i bardzo subtelna dekoracja dla wnętrz. Ich uniwersalny charakter sprawia, że są w stanie wkomponować się niemal w każdą aranżację. Zachęcamy więc do odnalezienia odpowiedniego modelu.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 1 086,05 zł -30%
  Dostępny Dostępny
  Obniżka!

  STWÓRZ SWOJĄ LAPMĘ

 • 348,59 zł -30%
  Dostępny Dostępny
  Obniżka!

  SZEROKA OFERTA KOLORYSTYCZNA

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Close