Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (54 produkty)

Cena

200 zł - 2650 zł

Na stanie magazynowym

Trzonek/gwint/gniazdo

Zinegr źródło światla LED

Stopień szczelności (IP)

Lista produktów producenta: ELSTEAD Lighting


Uczyń oświetlenie przed domem wyjątkową instalacją – niezwykłym spektaklem świateł, który pomoże Ci stworzyć fantastyczną i jednocześnie zaskakującą aranżację. Wybierając modele lamp, które znalazły się w naszej kolekcji, przygotujesz przestrzeń przed swoim domem do pełnej funkcjonalności. Wprowadzisz do niej również wiele ciekawych elementów, dzięki którym Twój ogród już nie będzie taki jak przedtem.

Wiele z modeli lamp znajdujących się w ofercie Elstead Lighting to realizacje inspirowane tradycyjnymi oprawami. Wykonane zostały z metalu, a ich doskonałym uzupełnieniem okazały się artystyczne przeszklenia. Produkty te z pewnością wprowadzą do przydomowej przestrzeni odrobinę subtelności, tajemniczości oraz niejednoznaczności. Staną się również bardzo praktycznym źródłem światła, dzięki któremu Twój ogród zyska na funkcjonalności – nawet po zmroku będzie zachęcał do spacerów oraz przesiadywania w świetle latarni.

Niezwykle ciekawą propozycją, stanowiącą serce kolekcji Elstead Lighting, są lampy ścienne, stylizowane na wzór tradycyjnych, XX-wiecznych artykułów oświetleniowych. Wiele z nich posiada bardzo ciekawe wykończenie, zwieńczone oryginalnymi motywami roślinnymi. Takie lampy z pewnością doskonale połączą przestrzeń ogrodu z elewacją budynku.
Ogromnym atutem kolekcji Elstead Lighting jest również jej różnorodność. Wśród licznych propozycji nawet najbardziej wymagający Klienci odnajdą coś dla siebie. Zachęcamy więc do poszukiwań oraz odważnego korzystania z potencjału przygotowanych przez tego wyjątkowego i cenionego producenta rozwiązań.

Pokazuje 1 - 54 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 54 elementów
Close