Close

Oświetlenie (25 produkty)

Cena

0 zł - 1850 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Trzonek/gwint

Stopień szczelności (IP)

Lista produktów producenta: NORLYS

Prezentujemy produkty dedykowane do oświetlenia zewnętrznego o charakterystycznym, skandynawskim stylu. Zastosowanie nowoczesnej technologii zabezpieczenia antykorozyjnego w oprawach Norlys zapewnia im bardzo długą żywotność. W efekcie produkty posiadają przedłużoną gwarancję. Dowodzi to wysokiej odporności na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych i zapewnia możliwości instalacji poza budynkiem.

W naszej ofercie dostępne są lampy zewnętrzne Norlys słupkowe, ścienne, stropowo-ścienne. Dzięki nim można oświetlić wejście do domu, alejki ogrodowe, deptak w kurorcie turystycznym, itp. Nadają się do instalacji w różnych miejscach , gwarantując odpowiednią ilość lumenów i właściwe ich rozproszenie. W zależności od wybranego modelu mogą być zamontowane w ścianie lub na suficie, jak też w płytach chodnikowych lub w ziemi.

Oferowane przez nas lampy Norlys doskonale sprawdzą się w każdej przestrzeni z uwagi na proste, uniwersalne formy. W kształtach wyraźnie widać cechy norweskiego stylu o minimalistycznym wyglądzie. Brak detali, prosta kolorystyka, wykorzystanie stali i elementów drewnianych – wszystko to decyduje o estetyce proponowanych opraw.

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Close