Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (110 produkty)

Na stanie magazynowym

Cena

0 zł - 100 zł

BaterieJest 111 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 111 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 111 elementów

Wytrzymałe baterie alkaliczne

Czy często zdarza Ci się odnosić wrażenie, że całkiem niedawno wymieniałeś baterię, a dany sprzęt ponownie nie działa? Czy przez Twój dom przewinęły się już setki paluszków? Rozwiąż ten problem raz na zawsze! Wytrzymałe baterie alkaliczne z naszego sklepu zaprzyjaźnią się z Twoim sprzętem elektrycznym na dłużej. Zamiast stawiać na byle jakie rozwiązania z pobliskich marketów, zaopatrz się u nas i miej pewność, że nie będziesz musiał za chwilę biec do sklepu po nowe baterie.

Jakie baterie alkaliczne u nas znajdziesz?

Do wyboru masz pełną gamę baterii od najlepszych producentów. Znajdziesz u nas popularne paluszki czyli baterie AA LR6, baterie AAA LR03 oraz C LR14 i D LR20 o napięciu znamionowym 1,5 V. Baterie posiadają różne pojemności, dzięki czemu wybierzesz produkt, który będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom. Każdy z modeli ma doskonałe opinie i plasuje się wysoko w rankingach wysokiej jakości baterii. W połączeniu z rozsądna ceną będzie to zakup, który z pewnością Cię nie zawiedzie.

Gdzie wykorzystasz nasze baterie alkaliczne?

Baterie alkaliczne na co dzień wykorzystasz do różnego rodzaju sprzętów elektrycznych takich jak aparaty fotograficzne, latarki, telefony bezprzewodowe, golarki, gry elektroniczne i wiele innych. Jak widzisz więc, ich zastosowanie jest dosyć szeroki, Ty sam z pewnością niejednokrotnie korzystasz z takich sprzętów w swoim domu. Zanim zmarnujesz czas na zastanawianie się, gdzie kupić najlepsze baterie czy też na szukanie odpowiednich

Close