Close

Oświetlenie (83 produkty)

Cena

0 zł - 2350 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Stopień szczelności (IP)

Włącznik

Lista produktów producenta: Candellux

Każda lampa Candellux to zupełnie nowe spojrzenie na branżę oświetleniową. Doskonale prezentują to projekty, które znalazły się w naszej kolekcji. Odważnie sięgają one po materiały transparentne, przepuszczające promienie emitowanego światła. Dzięki temu są w stanie wprowadzić do aranżacji bardzo ciekawy i jednocześnie zaskakujący spektakl świateł. Wiele z dostępnych modeli to modele wykonane ze szkła – niejednokrotnie barwionego. Są więc nie tylko doskonałym źródłem światła dla danego pomieszczenia, ale również wyrazistą dekoracją.

Oczka halogenowe Candellux dostępne są w bardzo prostych, geometrycznych i symetrycznych konstrukcjach, jak również w formach niejednoznacznych, niezwykle dekoracyjnych i wprowadzających wiele urozmaicenia. Jednak każda z tych lamp to przede wszystkim wydajne w swoim działaniu i w pełni funkcjonalne źródło światła.
Równie ciekawą propozycją z pewnością okażą się także modele wiszące – atrakcyjne, cechujące się efektywnym wzornictwem, wyrazistą konstrukcją oraz nieszablonowymi rozwiązaniami. Idealnie wypełnią przestrzeń, w której się znajdą. Z pewnością staną się dla niej dekoracją – również za dnia.

W kolekcji Candellux odnajdą więc Państwo zarówno lampy wykonane ze szkła, jak i te, które odważnie wykorzystują elementy metalowe. Różnorodność tworzyw stanie się ciekawym urozmaiceniem dla aranżacji w Państwa domu. Nie mamy wątpliwości, że odnajdą Państwo wśród naszych propozycji te, które odpowiedzą nawet najbardziej nietypowym oczekiwaniom względem nowoczesnego oświetlenia.

na stronę
Pokazuje 1 - 54 z 83 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 83 elementów
Close