Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (1473 produkty)

Cena

0 zł - 2800 zł

Na stanie magazynowym

Kolor

Pokaż wszystko Ukryj

Zinegr źródło światla LED

Stopień szczelności (IP)

Lista produktów producenta: Candellux

Każda lampa Candellux to zupełnie nowe spojrzenie na branżę oświetleniową. Doskonale prezentują to projekty, które znalazły się w naszej kolekcji. Odważnie sięgają one po materiały transparentne, przepuszczające promienie emitowanego światła. Dzięki temu są w stanie wprowadzić do aranżacji bardzo ciekawy i jednocześnie zaskakujący spektakl świateł. Wiele z dostępnych modeli to modele wykonane ze szkła – niejednokrotnie barwionego. Są więc nie tylko doskonałym źródłem światła dla danego pomieszczenia, ale również wyrazistą dekoracją.

Oczka halogenowe Candellux dostępne są w bardzo prostych, geometrycznych i symetrycznych konstrukcjach, jak również w formach niejednoznacznych, niezwykle dekoracyjnych i wprowadzających wiele urozmaicenia. Jednak każda z tych lamp to przede wszystkim wydajne w swoim działaniu i w pełni funkcjonalne źródło światła.
Równie ciekawą propozycją z pewnością okażą się także modele wiszące – atrakcyjne, cechujące się efektywnym wzornictwem, wyrazistą konstrukcją oraz nieszablonowymi rozwiązaniami. Idealnie wypełnią przestrzeń, w której się znajdą. Z pewnością staną się dla niej dekoracją – również za dnia.

W kolekcji Candellux odnajdą więc Państwo zarówno lampy wykonane ze szkła, jak i te, które odważnie wykorzystują elementy metalowe. Różnorodność tworzyw stanie się ciekawym urozmaiceniem dla aranżacji w Państwa domu. Nie mamy wątpliwości, że odnajdą Państwo wśród naszych propozycji te, które odpowiedzą nawet najbardziej nietypowym oczekiwaniom względem nowoczesnego oświetlenia.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 1473 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 1473 elementów
Close