Close

Oświetlenie (1 produkt)

Cena

2250 zł - 2300 zł

Lista produktów producenta: Flos


Flos to propozycje dla prawdziwych artystów, znudzonych powtarzalnością form, niewyrazistością kształtów oraz brakiem nowych koncepcji. Dla tych, którzy pragną wprowadzić do swojej codzienności artykuły oświetleniowe ujmujące niestandardowymi rozwiązaniami doskonałą propozycją będą lampy, które same w sobie są współczesnym dziełem sztuki. Z jednej strony artykuły te wykorzystują dobrze znane rozwiązania, gwarantujące produktom pełną funkcjonalność. Jednak z drugiej – odważnie podejmują kwestię dekoracyjności i stają się własną, indywidualną drogą poszukiwań oryginalności. I to właśnie dzięki nim wnętrza mogą zyskać zupełnie nowy wymiar – przejść całkowitą metamorfozę.
Każda lampa z kolekcji Flos to zupełnie inna historia. Doskonale wiedzą o tym Ci, którzy już odważyli się wprowadzić jeden z tych produktów do swojego życia. Wyjątkowe konstrukcje, nietypowe sposoby montażu i przede wszystkim – niestandardowy wygląd sprawiają, że artykuły oświetleniowe Flos mają swój własny, rozpoznawalny styl.

W ofercie znalazły się również i takie propozycje, które z pewnością doskonale odnajdą się w przestrzeni publicznej – restauracjach, holach czy przestronnym atelier. Wyjątkowe klosze, którymi wzbogacone są te lampy, nie tylko wypełnią przestrzeń, ale również zapewnią jej odpowiednie naświetlenie, tworzące fenomenalny klimat i atmosferę. Niezależnie więc od tego, czy aktualnie poszukują Państwo minimalistycznych i awangardowych rozwiązań, czy też klasyczny i doskonale odnajdujących się w dużej przestrzeni – lampy Flos z pewnością sprostają tym oczekiwaniom.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Close