Close

Oświetlenie (3 produkty)

Cena

150 zł - 1200 zł

Na stanie magazynowym

Lista produktów producenta: Miviena

Zmysłowe, finezyjne, czasem również kokieteryjne w swej formie – takie właśnie są lampy Miviena. Ujmują swoją dekoracyjnością, bogatą w przeróżne zdobienia konstrukcją oraz wyjątkową grą świateł, którą wprowadzają do każdego pomieszczenia, w którym się znajdą. Każda lampa z tej kolekcji prezentuje zupełnie inną estetykę – ma swój własny styl i charakter, którym się dzieli. I właśnie dlatego – ze względu na tę wyjątkową niepowtarzalność – kolekcja Miviena ujmuje nawet najbardziej wymagających.

W każdym artykule oświetleniowym Miviena widać niezwykłą wyobraźnię projektanta. Dlatego też lampy te również za dnia stanowią wspaniałą dekorację dla wnętrz. Ujmująca jest także różnorodność tych propozycji – są to zarówno kinkiety, plafony, lampy stojące, jak i wiszące. Artykuły te wykonane zostały z wyjątkowych materiałów i tworzyw pozwalających światłu swobodnie rozprzestrzeniać się po pomieszczeniu.
Wiele z zaprezentowanych w kolekcji Miviena realizacji wykorzystuje motywy roślinne. Z pewnością takie artykuły odnajdą się we wnętrzach reprezentacyjnych, eklektycznych, zaaranżowanych z dbałością o każdy detal oraz doskonałą ekspozycję nawet najdrobniejszych elementów.

W szczególności pragniemy Państwu polecić modele abażurowe. Z jednej strony wykorzystują one klasyczne rozwiązania, z drugiej – ujmują zupełnie nową interpretacją tych wzorców. Dzięki temu z pewnością sprostają one oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, ceniących sobie zarówno funkcjonalność, jak i sztukę.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Close