Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Sufitowe łazienkoweJest 24 produktów.

Solidne oprawy sufitowe led do łazienki

Oprawy sufitowe led do łazienki to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy stawiają na oświetlenie punktowe. Dzięki nim w łazience będzie wystarczająco dużo światła, przy jednoczesnym niezagracaniu przestrzeni np. lampą wiszącą. Te solidne oprawy sufitowe led doskonale spełnią swoje zadania także pod względem wytrzymałościowym. Ich odpowiednia konstrukcja zapewnia sprawne i długotrwałe funkcjonowanie oczek w warunkach podwyższonej wilgoci powietrza. Już teraz sprawdź wszystkie modele, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Jakie oczka sufitowe do łazienki?

Oprawy sufitowe led do łazienki mogą spełniać zarówno rolę oświetlenia głównego, jak i dekoracyjnego. Po pierwsze zatem zastanów się nad tym, jaką rolę mają spełniać oczka. Po drugie przemyśl, czy szukasz czegoś bardziej klasycznego czy może bardziej awangardowego. To oczywiście zależy od wystroju Twojej łazienki. Nie wszystko jednak musi być na przysłowiowe jedno kopyto. Halogeny sufitowe mogą być zarówno spójne z aranżacją pomieszczenia, jak i całkowicie się z niej wyróżniać. Wybór należy do Ciebie!

Oprawy sufitowe led do łazienki w różnym stylu

Oprawy sufitowe led do łazienki to naprawdę bogaty wybór oczek led i halogenów, które idealnie nadadzą się między innymi do sufitu podwieszanego. To oświetlenie łazienkowe wpuszczane i natynkowe przybiera różne kształty i wykonane jest z różnych materiałów. Dzięki temu masz wiele możliwości, a my mamy pewność, że znajdziesz oczko, które idealnie będzie pasować do Twojej łazienki. Rozsiądź się zatem wygodnie i wybierz kształt oraz kolor oprawy, który będzie współgrał z wystrojem danego pomieszczenia.

Oprawy sufitowe led do łazienki doskonałej jakości

Łazienka to specyficzne pomieszczenie ze względu na panującą w nim wilgoć. Koniecznie należy zadbać o to, aby oświetlenie łazienkowe cechowało się wysoką jakością. Tylko to daje Ci pewność, że nie będziesz musiał wymieniać oczek po jednym sezonie. W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości oprawy sufitowe led do łazienki, które z pewnością Cię nie zawiodą.

Close