Close

Oświetlenie (831 produkty)

Cena

0 zł - 7050 zł

Na stanie magazynowym

Ściemnialny

Włącznik

Lista produktów producenta: Ideal Lux


Dla tych, którzy poszukują włoskiej zmysłowości, doskonałym rozwiązaniem okażą się propozycje Ideal Lux. Producent ten zamyka w niezwykle bogatych i finezyjnych formach włoski temperament. Dzięki wyjątkowej wyobraźni oraz umiejętności wykorzystania nawet najprostszych kształtów – jest w stanie przekształcić tradycyjne lampy w prawdziwe dzieła sztuki.

Z każdego projektu i każdej lampy Ideal Lux przebija się elegancja. To ona pozwala tym realizacjom rozświetlać wnętrza w wyjątkowy sposób. Dekoracyjność każdego z prezentowanych produktów sprawia, że idealnie odnajdują się one w przestrzeni oczekującej wyrazistych, zdecydowanych i nieszablonowych w swej estetyce akcentów. Istotnym atutem jest również wykorzystanie przez producenta rozmaitych materiałów – przede wszystkim szkła i kryształów, które wraz z światłem tworzą wyjątkowy spektakl i niezwykły efekt. Ze względu na swoją dekoracyjność lampy Ideal Lux to przede wszystkim modele salonowe. Jednak w bogatej kolekcji, którą dla Państwa przygotowaliśmy, znajdują się także ciekawe propozycje dla sypialni.

W ofercie odnajdą Państwo kinkiety, modele ścienne, tradycyjne modele wiszące (sufitowe), jak również stojące (podłogowe). Dostępne są zarówno warianty bardzo dekoracyjne, inspirowane pałacowymi aranżacjami, jak i te nowoczesne, tworzone z myślą o wnętrzach minimalistycznych i poszukujących delikatnych akcentów. Zachęcamy do przyjrzenia się nieszablonowym, ciekawym propozycjom włoskiego producenta – marki Ideal Lux. Jesteśmy całkowicie przekonani, że realizacje te sprostają oczekiwaniom nawet tych z Państwa, którzy poszukują rozwiązań awangardowych.

na stronę
Pokazuje 1 - 54 z 856 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 856 elementów
Close