Opinie o Nas
Close

Oświetlenie (116 produkty)

Reflektory, naświetlaczeJest 116 produktów.

Artykuły, które znajdą Państwo w tej kolekcji to wyjątkowe lampy ogrodowe, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane nie tylko na posesjach prywatnych, ale również i podjazdach znajdujących się na terenie przemysłowym. Funkcjonalne reflektory i naświetlacze charakteryzują się szerokim kątem rzucanego przez nie światła, przez co doskonale sprawdzają się w przypadku konieczności oświetlenia terenów o dużej powierzchni użytkowej.

W naszej ofercie odnajdą Państwo dwa rodzaje artykułów oświetleniowych – LED oraz halogenowe. W obu przypadkach są to lampy o bardzo ekonomicznym i wydajnym trybie pracy, przez co ich użytkowanie nie generuje kolosalnych kosztów. Istotną zaletą jest także możliwość dostosowania kąta padania światła do indywidualnych oczekiwań – ruchoma obudowa pozwala na ustawienie reflektora w dogodnej pozycji i w taki sposób, który pozwoli w możliwie jak najbardziej praktyczny sposób oświetlić przestrzeń. Dotyczy to zarówno niewielkich lamp ogrodowych, które można wbić w grunt (za pomocą specjalnego bolca), jak również i naświetlaczy montowanych na elewacji budynku.

Na wprowadzenie do naszej oferty reflektorów i naświetlaczy zdecydowaliśmy się m.in. ze względu na ich szeroki zakres zastosowania. Doskonale odnajdują się one nie tylko w przestrzeni posesji prywatnych, gdzie odpowiadają przede wszystkim za oświetlenie podjazdu lub tarasu. Bardzo często wykorzystywane są także do atrakcyjnego podświetlenia szyldów bądź powierzchni reklamowych znajdujących się na elewacjach – mogą więc z powodzeniem być wykorzystywane przez Klientów biznesowych. Ponadto – z pewnością lampy te pozwolą na zastosowanie wielu ciekawych rozwiązań architektonicznych, uwzględniających atrakcyjne podświetlenie filarów, ścian, wnęk czy też innych elementów konstrukcyjnych.
W naszym katalogu produktów oprócz zestawów lamp znalazły się także części zamienne, takie jak łączniki ścienne czy bolce ziemne. Zachęcamy więc do wykorzystania naszych artykułów oraz tworzenia indywidualnych aranżacji, odpowiadających Państwa oczekiwaniom.
na stronę
Pokazuje 1 - 54 z 116 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 116 elementów
Close