Close

Oświetlenie (153 produkty)

DogruntoweJest 153 produktów.

Szczególnym rozwiązaniem oświetleniowym, mającym wyjątkowe znaczenie dekoracyjne, są oprawy najazdowe. Decydując się na ich zastosowanie warto jednak zaufać doświadczonym producentom, którzy byli w stanie zadbać o każdy detal tego typu artykułu.

W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na rodzaj oraz jakość materiałów, z których tego typu lampy ogrodowe zostają wykonane. Niezależnie od tego, czy umiejscowione zostaną tuż przy elewacji, czy też na obrzeżach podjazdu – muszą wyróżniać się ponadprzeciętną trwałością na potencjalny nacisk. Podstawą ich funkcjonalności jest więc wykonanie ich z odpowiednio dobranych materiałów, takich jak aluminium czy stal nierdzewna. Właściwe rozwiązania architektoniczne w przypadku niektórych modeli lamp pozwalają im zachować odporność na obciążenia sięgające nawet 2 ton nacisku.

Drugą, niezwykle ważną zaletą, która decyduje o funkcjonalności opraw najazdowych, jest ich szczelność. Dzięki temu nie pozwalają one aby podpięcia elektryczne miały styczność ze szkodliwymi dla nich czynnikami zewnętrznymi. Doskonale przygotowana puszka, która przeznaczona jest do montażu w podłożu, wyróżnia się bardzo wysokim stopniem ochrony (IP67).

To jednak nie wszystko. Doskonale wiemy, że po tego typu rozwiązania oświetleniowe sięgają Państwo w celu podniesienia dekoracyjności i oryginalności przydomowej aranżacji, uwypuklenia niepowtarzalności zastosowanych rozwiązań architektonicznych oraz stworzenia niezwykłego klimatu. Z tego też względu wszystkie dostępne modele najazdowych lamp ogrodowych zaprojektowane i wykonane zostały z należytą dbałością o każdy detal. W przypadku większości z nich – pozostaną one elementem niemal całkowicie scalonym z nawierzchnią, co z pewnością spotęguje ostateczny efekt wizualny.

W naszym asortymencie odnajdą Państwo zarówno warianty okrągłe, kwadratowe, jak i prostokątne. Taka różnorodność z pewnością przyniesie poszukiwane rozwiązania i dopasowane uzupełnienia dla przydomowej aranżacji. Zachęcamy także do wykorzystania artykułów o najbardziej zaskakującej postaci, jak chociażby świecących kostek LED, imitujących tradycyjne artykuły z kamienia naturalnego, jednak stanowiące funkcjonalny dodatek oświetleniowy.
na stronę
Pokazuje 1 - 54 z 153 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 153 elementów
Close